Koncert Letni 2024

To była prawdziwa uczta muzyczna.
14 czerwca odbył się Koncert letni podsumowujący całoroczną pracę sekcji muzycznych i artystycznych działających w naszej bibliotece.

Był to bardzo udany i radosny koncert, którym zakończyliśmy sezon artystyczny 2023/2024.Swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie sekcji instrumentów klawiszowych prowadzonych przez Wojciecha Kołatka, sekcji gitary, którą kieruje Paweł Mielczarek, sekcji wokalnej, którą uczy Marta Kołatek oraz orkiestry pod batutą Bartłomieja Dróżdża. Podczas koncertu można było obejrzeć wystawę prac uczestników zajęć Rysunek i malarstwo, którzy tworzyli pod okiem Agnieszki Zarzyckiej. Życzymy młodym wykonawcom wspaniałych wakacji i zapraszamy do biblioteki od września by kontynuować doskonalenie swego talentu i pasji do muzyki i sztuki.